KULTURA

Drukuj drukuj

Wydarzenia kulturalne

Strona główna » Kalendarz » Wydarzenia kulturalne » Rodzinne popołudnie w Biadolinach Szlacheckich

Rodzinne popołudnie w Biadolinach Szlacheckich

17.07.2019
Rodzinne popołudnie w Biadolinach Szlacheckich

Pomimo kapryśnej aury w niedzielę 14 lipca na stadion w Biadolinach Szlacheckich licznie przybyli mieszkańcy sołectwa i nie tylko, by wziąć udział w Pikniku Rodzinnym zorganizowanym przez Dębińskie Centrum Kultury przy współpracy z Urzędem Gminy Dębno oraz Sołtysem i Radą Sołecką Biadolin Szlacheckich. 

Wydarzenie początkowo okraszone deszczem rozpoczęło się występami wokalnymi Młodych Talentów z Ogniska Muzycznego działającego przy Centrum Kultury w Jastwi.

Następnie już w słonecznej scenerii na scenie zaprezentował się Kabaret Szmelc Paka Babska w dwóch wspaniałych inscenizacjach. W pierwszej kolejności w śmiech wprowadziła zebranych scenka: Moherowa Gesslerowa, później baletowa choreografia: Jezioro Łabędzie.

Podczas pikniku o atrakcje dla dzieci dbali animatorzy. Było malowanie twarzy, skręcanie balonów oraz cieszące się ogromną popularnością puszczanie baniek mydlanych. Organizatorzy zadbali także o aktywność ruchową. Ciekawe konkurencje sportowe z nagrodami sprawiły, że w zabawie brały udział nie tylko dzieci, ale także rodzice. Zwieńczeniem wydarzenia była zabawa taneczna przy dźwiękach zespołu Rubin ze Szczucina.

  


Wróć do wydarzeń kulturalnych

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12