Strona główna » Kalendarz » Wydarzenia kulturalne » Serdecznie zapraszamy na XXII Biesiadę Agroturystyczną

2.07.2019
Serdecznie zapraszamy na XXII Biesiadę Agroturystyczną

W niedzielę, 7 lipca 2019 r. na Stadionie LKS „Victoria” w Porąbce Uszewskiej odbędzie się XXII Biesiada Agroturystyczna. Początek wydarzenia zaplanowano na godz. 15.00  o której nastąpi powitanie wszystkich przybyłych gości i mieszkańców, a następnie rozpocznie się konkurs potraw domowych.

W tym dniu na scenie zaprezentują się przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Porąbce Uszewskiej im. Juliana Tuwima. Zobaczymy także lokalne zespoły ludowe „Dołowianie”, „Niedźwiedzoki” oraz „Porąbcoki”. Wieczorem w roli gwiazdy wystąpi zespół ROY, a na zakończenie imprezy zaplanowano pokaz FIRESHOW.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na załączonym plakacie.

Wróć do wydarzeń kulturalnych