KULTURA

Drukuj drukuj

Wydarzenia kulturalne

Strona główna » Kalendarz » Wydarzenia kulturalne » IX Gminny Festiwal Janie Pawle II, dla Ciebie śpiewamy...

IX Gminny Festiwal Janie Pawle II, dla Ciebie śpiewamy...

8.04.2019
IX Gminny Festiwal Janie Pawle II, dla Ciebie śpiewamy...

W dniu 4 kwietnia w Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi, już po raz dziewiąty, przedszkolaki z Gminy Dębno oraz dzieci z Publicznego Przedszkola nr 10 im. Jana Pawła II z oddziałem integracyjnym w Brzesku uczciły pamięć o św. Janie Pawle II.  Jak co roku Festiwal „Śpiewamy, Tańczymy i Recytujemy dla Świętego Jana Pawła II”, zorganizowany został przez Publiczne Przedszkole im. Jana Pawła II w Woli Dębińskiej oraz przez Dębińskie Centrum Kultury w Jastwi.

-Jan Paweł II był bardzo ważną postacią dla naszego Narodu. Był jednym z nas. Był Polakiem. Jesteśmy dumni z tego, że przedszkolaki z naszej Gminy, mimo iż nie pamiętają Naszego Ojca Świętego, kultywują pamięć o nim – w imieniu Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego, mówi Jacek Szklarz, Zastępca Wójta.

Młodzi artyści w trakcie swoich kilkuminutowych występów zaprezentowali piosenki, montaże słowno-muzyczne o Janie Pawle II. Tańce i śpiewy występujących dzieci dostarczyły zebranej publiczności wielu emocji i wzruszeń. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, statuetki oraz słodki upominek.


Wróć do wydarzeń kulturalnych

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12