Strona główna » Kalendarz » Wydarzenia kulturalne » XII Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek Bożonarodzeniowych w PSP Woli Dębińskiej

XII Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek Bożonarodzeniowych w PSP Woli Dębińskiej

XII Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek Bożonarodzeniowych w PSP Woli Dębińskiej

W dniu 18 grudnia 2018 roku odbył się XII Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek Bożonarodzeniowych w Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej. Jak co roku konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem. Do konkursu przystąpiło 31 uczniów od klasy I do VIII oraz Gimnazjum.

Przesłuchania  odbywały się w trzech kategoriach, tj.: Kategoria A kl I-III, Kategoria B kl IV-VI, Kategoria C kl VII, VIII i III Gimnazjum.

Jury przyznało nagrody:

W kategorii A dzieci najmłodsze

1 miejsce - Dominik Hamowski

2 miejsce -duet Oliwia Rzepka i Milen Grzebieniarz

3 miejsce ex aequo - Anna Rogóż i Anna Serafin

Wyróżnienia: Natalia Gawor i Wiktoria Gajda

Kategoria B

1 miejsce -Marcin Sakłak

2 miejsce ex aequo -Amelia Dudek i Szymon Rozmus

3 miejsce -Wiktoria Roczniak

Wyróżnienia: Marlena Sadłoń, Szymon Szostak, Agnieszka Kliś

Kategoria C

1 miejsce ex aequo -Julia Górska i Oliwia Reszkiewicz

2 miejsce -Jowita Gawor

3 miejsce -Emilia Kural

Wyróżnienie: Kornelia Widło

Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom uczestnictwa oraz słodki upominek ufundowany przez Stowarzyszenie CARPEdiem działający przy Zespole Szkół w Woli Dębińskiej.  Sponsorem nagród i wyróżnień był Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski.

Wróć do wydarzeń kulturalnych