Strona główna » Kalendarz » Wydarzenia kulturalne » Zaproszenie na spektakl pt. "Ziemia Obiecana"

Zaproszenie na spektakl pt. "Ziemia Obiecana"

Zaproszenie na spektakl pt. "Ziemia Obiecana"

Publiczna Szkoła Podstawowa w Sufczynie oraz teatr "Jasne Światło" serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Dębno na spektakl pt. "Ziemia Obiecana", który odbędzie się 2 grudnia 2018 o godzinie 17:00 w sali gimnastycznej PSP w Sufczynie.

Przedstawienie składa się z dwóch części: pierwsza pokazuje uciemiężenie ludzi mających marzenia i pragnienia o wolności w przeszłości i w czasach "współczesnych faraonów” oraz "robaczki" (uzależnienia), które zniewalają nas - ludzi XXI wieku. Druga część porusza istotny problem współczesnego człowieka - rozumienie patriotyzmu. Wiąże się ona z bardzo ważną rocznicą - stuleciem odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę. Serdecznie zapraszamy.

Wróć do wydarzeń kulturalnych