Strona główna » Kalendarz » Wydarzenia kulturalne » VIII edycja „Patriotycznego śpiewania”

30.04.2018
VIII edycja „Patriotycznego śpiewania”

Bardzo serdecznie zapraszamy na VIII już edycję „Patriotycznego śpiewania” – wydarzenia, które od początku gromadzi wszystkich, którzy chcą wspólnie, radośnie i śpiewająco uczcić Święto Konstytucji 3 Maja. W gościnnych progach dębińskiego zamku, spontanicznie i przy akompaniamencie muzycznym, także i w tym roku wybrzmią najpiękniejsze polskie pieśni patriotyczne.

Jak co roku organizatorzy, dbając o wartość edukacji muzycznej i historycznej, poszerzają katalog pieśni, które wykonuje publiczność. Będzie także miejsce na poezję Z. Herberta i C.K. Norwida.

Początek wydarzenia o godzinie 17:00 w sali koncertowej Zamku w Dębnie. To cykliczne wydarzenie, realizowane przez Fundację Timszel, było możliwe dzięki wsparciu Gminy Dębno i Powiatu Brzeskiego. Wstęp wolny. Zapraszamy serdecznie.

Wróć do wydarzeń kulturalnych