Strona główna » Kalendarz » Wydarzenia kulturalne » VIII Festiwal "Śpiewamy, Tańczymy i Recytujemy dla Świętego Jana Pawła II"

VIII Festiwal "Śpiewamy, Tańczymy i Recytujemy dla Świętego Jana Pawła II"

VIII Festiwal "Śpiewamy, Tańczymy i Recytujemy dla Świętego Jana Pawła II"

W dniu 19.04.2018r. w DCK w Jastwi odbył się VIII Festiwal "Śpiewamy, Tańczymy i Recytujemy dla Świętego Jana Pawła II", organizowany przez Publiczne Przedszkole im. Jana Pawła II w Woli Dębińskiej oraz Dębińskie Centrum Kultury w Jastwi. Swoją obecnością zaszczyciła pani Halina Turaj długoletni Dyrektor Publicznego Przedszkola. W Festiwalu wystąpili przedstawiciele placówek z terenu Gminy Dębno oraz reprezentanci Publicznego Przedszkola nr 10 z oddziałem integracyjnym im. Jana Pawła II w Brzesku.

Dzieci śpiewały piosenki o Papieżu przeplatane wypowiedziami Jana Pawła II, recytowały wiersze, zaprezentowały także umiejętności taneczne. Podczas festiwalu rozbrzmiewało energicznie "Nie ma lepszego od Jana Pawła II". Mali artyści swoimi występami dostarczyli zebranym widzom wiele wzruszeń. Organizatorzy nagrodzili uczestników dyplomami, statuetkami z wizerunkiem św. Jana Pawła II oraz drobnymi upominkami.

Wróć do wydarzeń kulturalnych