Strona główna » Kalendarz » Wydarzenia kulturalne » Turniej Piłki Nożnej ,,Mini Champions League - 2018”

Turniej Piłki Nożnej ,,Mini Champions League - 2018”

Turniej Piłki Nożnej  ,,Mini Champions League - 2018”

Na sali gimnastycznej w Woli Dębińskiej odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej pod hasłem ,,Mini - Champions League - 2018”. Na starcie turnieju stanęło pięć drużyn, a  turniej rozegrano systemem ,,każdy z każdym”.

Organizatorem zmagań sportowych był Urząd Gminy Dębno, UKS ,,ATLAS”, Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej. Zwycięska drużyna Legia Warszawa otrzymała nagrody w postaci pucharu, piłki, dyplomów, nagród rzeczowych (kubków termicznych, skarbonek, kubków reklamowych) medali, słodyczy oraz gadżetów reklamowych promujących Gminę Dębno. Nagrody wręczył Wójt Gminy Dębno- Wiesław Kozłowski i Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej- Agata Jankowska.Nagrody zakupiono z programu profilaktycznego Wójta Gminy Dębno i sponsorów.

Wyniki meczów:

Legia Warszawa - Bayern Munchen 2:0
 Paris Saint-Germain  - Tottenham  1:2
 Legia Warszawa – Juventus F.C 2:0
 Pasis Saint Germain – Juventus F.C 0:8
 Legia Warszawa – Paris Saint Germain 3:0
 Bayern Munchen – Tottenham 3:0
 Bayern Munchem – Juventus F.C 3:0
 Legia Warszawa – Tottenham 1:0
 Bayern Munchen – Paris Saint Germain 5:0
 Tottencham – Juventus F.C 1:3

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1.Legia Warszawa – 12 pkt
 2.Bayern Munchen – 9 pkt
 3.Juventus F.C – 6 pkt
 4.Tottencham – 3 pkt
 5.Paris Saint Germain – 0 pkt

Skład zwycięski drużyny: Albert Migdał, Jakub Morys, Jakub Mazgaj, Adrian Góral, Wiktor Bachulski.

Inicjatorem oraz sędzią turnieju był nauczyciel w.f. i opiekun UKS „ ATLAS” - Jaromir Radzikowski.

Wróć do wydarzeń kulturalnych