Strona główna » Kalendarz » Wydarzenia kulturalne » Dzień Babci i Dziadka w DCK

Dzień Babci i Dziadka w DCK

24.01.2018
Dzień Babci i Dziadka w DCK

W zimowy miesiąc styczeń wpisane są takie dni, które dają wiele ciepła i emocji-to Święto Babci i Dziadzia.

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, zawsze znajdą dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, a przede wszystkim bezgranicznie ich kochają. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce dnia 22 stycznia 2018 r.w Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi odbyła się ta ważna uroczystość dla wszystkich Babć i Dziadziów zaproszonych przez dzieci z Publicznego Przedszkola w Woli Dębińskiej.

Każda grupa zaprezentowała swój program artystyczny, w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne, ruchowe i recytatorskie.

Dumni Dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich.

Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoja  Babcię i Dziadzia upominkami.

Dopełnieniem uroczystego spotkania był przygotowany przez Rodziców poczęstunek. Atmosfera była uroczysta i pełna radości.

Wróć do wydarzeń kulturalnych