KULTURA

Drukuj drukuj

Wydarzenia kulturalne

Strona główna » Kalendarz » Wydarzenia kulturalne » Ferie zimowe realizowane w Dębińskim Centrum Kultury

Ferie zimowe realizowane w Dębińskim Centrum Kultury

4.01.2018
Ferie zimowe realizowane w Dębińskim Centrum Kultury

Ferie zimowe w gminie Dębno już coraz bliżej. Niezależnie od warunków pogodowych, dzieci oraz młodzież mogą ciekawie i pożytecznie spędzić wolny czas uczestnicząc w półkolonii organizowanej przez Dębińskie Centrum Kultury.

Zapraszamy dzieci od lat 6, uczniów szkół podstawowych na FERIE ZIMOWE realizowane w Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi w terminie od 12 do 23 lutego 2018 (od poniedziałku do piątku) w godz. 9:00 - 15:00. Podczas ferii uczestnicy wezmą udział w warsztatach rekreacyjno - ruchowych, plastycznych, muzycznych, edukacyjnych, różnorodnych grach i zabawach. Dodatkowym urozmaiceniem będą wyjazdy, spotkania profilaktyczne. Do dyspozycji uczestników będą odpowiednio wyposażone sale: muzyczna, taneczna, plastyczna, komputerowa, bilardowo - klubowa. Zapewniamy: fachową opiekę, atrakcyjny program zajęć, dobrze wyposażone pracownie, drugie śniadanie. Więcej informacji na plakacie.

Warunkiem udziału w zajęciach jest uregulowanie opłaty w wysokości 60zł za 1 tydzień w terminie do 31.01.2018 oraz uzupełnienie karty kwalifikacyjnej.

Zapisy oraz szczegółowe informacje w sekretariacie Dębińskiego Centrum Kultury oraz pod numerem telefonu 14/ 66 58 661


Wróć do wydarzeń kulturalnych

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12