Strona główna » Kalendarz » Wydarzenia kulturalne » Jasełka Bożonarodzeniowe

Jasełka Bożonarodzeniowe

Jasełka Bożonarodzeniowe

Zazwyczaj na uroczystościach przedszkolnych to dzieci prezentują występy artystyczne, ale tym razem na scenie DCK w Jastwi, w dniu 17.12.2017 r., rodzice z Publicznego Przedszkola w Woli Dębińskiej byli głównymi aktorami, przedstawiając dla swoich dzieci i wszystkich zaproszonych gości przygotowane przez siebie Jasełka. Wszyscy artyści wcielili się w swoje role, byli wspaniałymi aktorami. Przedstawiane Jasełka przywołały atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Wróć do wydarzeń kulturalnych