Strona główna » Kalendarz » Wydarzenia kulturalne » Festiwal „Listopad nie musi być smutny”

Festiwal „Listopad nie musi być smutny”

27.11.2017
Festiwal „Listopad nie musi być smutny”

20 listopada 2017 r. odbył się VII Gminny Festiwal „Listopad nie musi być smutny”, którego organizatorem było Publiczne Przedszkole im Jana Pawła II w Woli Dębinskiej oraz Dębińskie Centrum Kultury w Jastwi.

Dyrektor Publicznego Przedszkola w Woli Dębińskiej Agnieszka Fikas oraz Dyrektor Dębińskiego Centrum Kultury w Jastwi Włodzimierz Gurgul powitali zaproszonych gości oraz małych artystów wraz z opiekunami.

Na Festiwal przybyli: Zastępca Wójta Gminy Dębno Irena Kowal, Sekretarz Gminy Dębno Justyna Wójtowicz-Woda, Grażyna Skrzekucka – pomysłodawczyni Festiwalu oraz Halina Turaj – długoletni Dyrektor Publicznego Przedszkola w Woli Dębińskiej.

Na Festiwalu zaprezentowało swoje umiejętności 9 grup. Byli to reprezentanci Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Maszkienicach, Zespołu Szkół w Sufczynie, Publicznego Przedszkola w Porąbce Uszewskiej, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dębnie, Szkoły Podstawowej w Jaworsku, Przedszkola Publicznego w Łoniowej, Niepublicznego Przedszkola „Złota Rybka” w Woli Dębińskiej, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łysej Górze oraz Publicznego Przedszkola w Woli Dębińskiej.

Tym razem pogoda była wietrzna i deszczowa, nie wpłynęło to jednak negatywnie na humory uczestników. Utwory  przedstawione na festiwalu były wesołe i tryskały radością. Wszyscy mali artyści byli serdecznie witani i nagradzani gromkimi brawami.

Wykonawcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki ufundowane przez Dębińskie Centrum Kultury w Jastwi.

Wróć do wydarzeń kulturalnych