Strona główna » Kalendarz » Wydarzenia kulturalne » Spotkanie autorskie z Krystyną Mirek

Spotkanie autorskie z Krystyną Mirek

W piątek 10 listopada w Bibliotece Publicznej w Sufczynie odbyło się „święto czytelniczek”, ponieważ swoją obecnością w tym dniu zaszczyciła nas pani Krystyna Mirek, jedna z najpopularniejszych obecnie autorek powieści dla kobiet. Czytelniczki kochają jej książki za wartką akcję, pozytywne przesłanie oraz humor i fakt, że mogą łatwo utożsamiać się z bohaterkami.

Sama autorka wspomniała,że inspiracją  do jej twórczości są spotkania ze zwykłymi ludźmi oraz kobiece twarze, na których upływ czasu wypisuje historie ujęte przez nią w kolejnych powieściach. Bardzo interesująco opowiadała o swoim życiu i o wydarzeniach, które doprowadziły ją do miejsca, w jakim obecnie się znajduje.

Pani Krystyna jest bardzo ciepłym, otwartym człowiekiem i spotkanie, które przeciągnęło się do późna, nikomu nie wydawało się za długie.

Uczestnicy, a było ich liczne grono, wychodzili zadowoleni i do dziś wspominają te miłe chwile.

Wróć do wydarzeń kulturalnych