Strona główna » Kalendarz » Wydarzenia kulturalne » Zimowe spotkania przy piwie na Zamku w Dębnie

Zimowe spotkania przy piwie na Zamku w Dębnie

Zimowe Spotkania przy Piwie – to ostatnie w tym roku z cyklu kwartalnych Spotkań przy Napojach, na które organizatorzy: Muzeum Okręgowe w Tarnowie – Oddział Zamek w Dębnie oraz Dębińskie Centrum Kultury zapraszają w dniu 19 listopada o godz. 17. Tradycyjnie spotkania rozpoczniemy koncertem muzyków Filharmonii Świętokrzyskiej (altówka – Lidia Chmielewska, fortepian – Edyta Piwowarczyk, skrzypce – Mariusz Połomka, wokal – Marzena Trzebińska).

Podczas koncertu usłyszymy największe szlagiery okresu międzywojennego. Po koncercie wszystkich serdecznie zapraszamy na degustację piwa, którego sponsorem jest Browar Carlsberg Polska S.A. Każdy z gości będzie miał możliwość zasmakowania w różnych gatunkach produkowanego przez nich piwa. Organizatorzy zapraszają również do obejrzenia wystawy grafik i pasteli Piotra Schnaidera – „Rytmy i Echa”.

Wróć do wydarzeń kulturalnych