Strona główna » Kalendarz » Wydarzenia kulturalne » Agroturystyka w Gminie Dębno doceniona

Agroturystyka w Gminie Dębno doceniona

30.10.2017
Agroturystyka w Gminie Dębno doceniona

Na terenie naszej gminy działa kilkanaście gospodarstw agroturystycznych, oferujących wypoczynek w malowniczej scenerii, z dala od miejskiego zgiełku. Pracę właścicieli gospodarstw doceniają zarówno odwiedzający gminę turyści, jak i organizacje wspierające rozwój agroturystyki. W ostatnim czasie wyróżniona została – położona w Porąbce Uszewskiej – kwatera „Na Kuźnisku”.

Gospodarstwo agroturystyczne, prowadzone przez pana Klemensa Górala, zostało docenione przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwo Gościnne”. Jest to organizacja non-profit o zasięgu ogólnopolskim, zajmująca się między innymi kategoryzacją i kontrolą jakości działalności agroturystycznej.  Gospodarstwo „Na Kuźnisku” zostało pozytywnie ocenione przez inspektorów stowarzyszenia i wpisane do Wiejskiej Bazy  Noclegowej w kategorii „wypoczynek na wsi”.

Wróć do wydarzeń kulturalnych

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin