KULTURA

Drukuj drukuj

Wydarzenia kulturalne

Strona główna » Kalendarz » Wydarzenia kulturalne » Letnie Spotkania przy Winie 2017

Letnie Spotkania przy Winie 2017

7.08.2017
Letnie Spotkania przy Winie 2017

Już w niedzielę, 6 sierpnia o godzinie 17.00, na zamku w Dębnie odbędzie się kolejna edycja letnich spotkań przy winie. Imprezę uświetni koncert z imponującym wokalem Izabeli Staruch (http://izaspiew.wixsite.com/iza-staruch) i akompaniującym jej na pianinie Vasylem Semkowiczem. Ów niezwykły mariaż francusko-włoskich utworów z pewnością zachwyci nie tylko sympatyków Edith Piaf i Garou.

Zwieńczenie programu będzie stanowić wernisaż wystawy „Unikaty” autorstwa cenionego artysty rzeźbiarza Jerzego Sachy z Łysej Góry. Starannie przygotowana ekspozycja, równie nietuzinkowa jak sam jej twórca, rzuci nieco światła na tę niezwykłą postać – żyjącą obok nas, a zarazem w dalszym ciągu postrzegającą świat okiem zachwyconego człowieka.

Na „Letnie spotkania przy winie” serdecznie zapraszają: Muzeum Zamek w Dębnie, Dębińskie Centrum Kultury oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Zamku w Dębnie. 


Wróć do wydarzeń kulturalnych

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12