Strona główna » Kalendarz » Wydarzenia kulturalne » Gminny Festiwal „Śpiewamy, tańczymy, recytujemy dla Świętego Jana Pawła II”

Gminny Festiwal „Śpiewamy, tańczymy, recytujemy dla Świętego Jana Pawła II”

13.04.2017
Gminny Festiwal „Śpiewamy, tańczymy, recytujemy dla Świętego Jana Pawła II”

Za nami już VII i zarazem wyjątkowy, Gminny Festiwal „Śpiewamy, tańczymy, recytujemy dla Świętego Jana Pawła II”. Niezmiennie organizatorami byli Publiczne Przedszkole w Woli Dębińskiej im. Jana Pawła II oraz Dębińskie Centrum Kultury. Festiwal odbył się 3 kwietnia, czyli dzień po rocznicy śmierci Papieża Polaka.

Na festiwalu gościło w tym roku aż 14 placówek przedszkolnych z terenu gminy Dębno, a także po raz pierwszy Publiczne Przedszkole nr 10 z Oddziałem Integracyjnym im. Jana Pawła II w Brzesku. Wszyscy mali uczestnicy byli wspaniali, prezentując swoje umiejętności i jednocześnie wspominając z miłością naszego wielkiego rodaka.

Wróć do wydarzeń kulturalnych