Strona główna » Kalendarz » Wydarzenia kulturalne » II Gminny Przegląd Piosenki Angielskiej Przedszkolaków

II Gminny Przegląd Piosenki Angielskiej Przedszkolaków

6.03.2017
II Gminny Przegląd Piosenki Angielskiej Przedszkolaków

24 lutego 2017 r. w Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi odbył się II Gminny Przegląd Piosenki Angielskiej Przedszkolaków. Organizatorami konkursu byli Zespół Szkół w Sufczynie oraz DCK. Honorowy patronat nad przeglądem objął Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski. Koordynatorem była pani Joanna Matras.

W przeglądzie wzięło udział 10 grup z ośmiu placówek: Publiczne Przedszkole w Łoniowej, Zespół Szkół w Sufczynie, Publiczne Przedszkole w Porąbce Uszewskiej, Publiczne Przedszkole w Woli Dębińskiej, Niepubliczne Przedszkole „Mały Polski Geniusz” w Sufczynie, Niepubliczne przedszkole „Złota Rybka” w Woli Dębińskiej, oddział przedszkolny Publicznej Szkoły Podstawowej w Biadolinach Szlacheckich oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łysej Górze.

Uczestnicy zaprezentowali piosenki w języku angielskim, a ich wykonaniu towarzyszył taniec i barwne kostiumy. Występy zachwyciły zebranych widzów i zostały nagrodzone gromkimi brawami. Wszyscy uczestnicy przeglądu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a także nagrody rzeczowe ufundowane przez Wójta Gminy Dębno oraz Dębińskie Centrum Kultury.

Wróć do wydarzeń kulturalnych