GMINA

Drukuj drukuj

Wydarzenia

Strona główna » GMINA » Wydarzenia » Wybory Prezydenta RP – wyniki na terenie gminy Dębno

Wybory Prezydenta RP – wyniki na terenie gminy Dębno

29.06.2020
Wybory Prezydenta RP – wyniki na terenie gminy Dębno

Wczoraj, 28 czerwca 2020 r., w całym kraju oraz poza jego granicami przeprowadzone zostały wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Na terenie Gminy Dębno zlokalizowanych było 12 obwodów. W sumie zagłosowało 7453 osoby, co dało frekwencję na poziomie 65,55%.

Najwięcej głosów oddano na obecnego Prezydenta, Pana Andrzeja Dudę, który otrzymał 4502 głosy (60,41%). Następny był Pan Rafał Trzaskowski z wynikiem 897 głosów (12,04%), a na trzecim miejscu Pan Krzysztof Bosak z 812 głosami (10,89%).

- Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które przyszły wczoraj do lokali wyborczych oddać swój głos oraz dziękuję za to, że wszyscy stosowaliśmy się do wytycznych sanitarnych, co pozwoliło w sposób bezpieczny przeprowadzić głosowanie – mówi Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, dodając – Wiemy, że odbędzie się druga tura wyborów, w czasie której ponownie udamy się do urn, aby zagłosować. Pamiętajmy, że każdy głos ma znaczenie, a głosując wypełniamy swój obywatelski obowiązek.

Poniżej prezentujemy tabelę ze szczegółowymi danymi uwzględniającą wszystkich kandydatów, z podziałem na poszczególne obwody.

Tabela ze szczegółowymi danymi dot. wyborów 28 czerwca 2020 r.


Wróć do wydarzeń

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12