GMINA

Drukuj drukuj

Wydarzenia

Strona główna » GMINA » Wydarzenia » Kolejna dotacja na budowę hali sportowej

Kolejna dotacja na budowę hali sportowej

18.06.2020
Kolejna dotacja na budowę hali sportowej

Dobiega końca realizacja rozpoczętej jesienią 2018 roku budowy pierwszej pełnowymiarowej hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dębnie. Na jej realizację w ostatnim czasie Gmina Dębno pozyskała koleją dotację pochodzącą ze środków PFRON w kwocie 105 360,60 złotych. 

Obiekt z dnia na dzień zmienia się nie do poznania. Dobiegają końca zaplanowane na rok bieżący prace przy wykonaniu: instalacji elektrycznych, gazowych, wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania oraz wentylacyjnych jak również prace wykończeniowe ogólnobudowlane. Niebawem montowane będzie wyposażenie obiektu a w tym sprzęt sportowy.  Kończą się również prace przy budowie parkingu oraz ukształtowaniu terenu wokół hali.

Pozyskane środki finansowe z  Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych  wpłyną na jeszcze lepsze dostosowanie nowoczesnego obiektu sportowego  do potrzeb osób niepełnosprawnych.  Pozwoli im to w pełni korzystać z hali sportowej podczas organizowanych w niej wydarzeń, jak również w różnych  programach rekreacyjno-rehabilitacyjnych.

Zakończenie realizacji zadania przewidziane jest na wrzesień 2020 roku.


Wróć do wydarzeń

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12