GMINA

Drukuj drukuj

Wydarzenia

Strona główna » GMINA » Wydarzenia » Tylko dla Pań – Jak ciekawie i pożytecznie spędzić piątkowe popołudnie w miłym towarzystwie?

Tylko dla Pań – Jak ciekawie i pożytecznie spędzić piątkowe popołudnie w miłym towarzystwie?

7.11.2019
Tylko dla Pań – Jak ciekawie i pożytecznie spędzić piątkowe popołudnie w miłym towarzystwie?

Zachęcamy wszystkie Panie w wieku 50 – 69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat lub 12 miesięcy jeśli są w grupie ryzyka (rak piersi w rodzinie: matka, siostra) nie miały wykonywanej mammografii, na bezpłatne badania mammograficzne oraz profesjonalne spotkanie edukacyjne.

Badania mammograficzne będą wykonywane w mammobusie postawionym za budynkiem Urzędu Gminy Dębno w dniu 15 listopada 2019 r.już od godz. 12.00, natomiast spotkanie edukacyjne rozpocznie się o godz. 15.00 w sali narad budynku Urzędu Gminy (parter, podczas trwania spotkania będzie istniała możliwość wykonania badania mammograficznego).

O ile badania mammograficzne kierowane są do konkretnej grupy Pań (ur. 1950-1969), to w spotkaniu edukacyjnym mogą wziąć udział Panie już od 18 roku życia.

W ramach spotkania zaplanowano m.in.:
- porady lekarza i pielęgniarki,
- pomiary antropometryczne – specjalistyczna waga,
- nauka samobadania,
- materiały edukacyjne (konspekt, kalendarz, długopis, notes …)
- przydatne gadżety (kosmetyczka, lusterko…)
- catering

Zachęć swoją mamę,córkę, koleżankę do udziału w proponowanej akcji profilaktycznej.

Niezbędna wcześniejsza rejestracja pod numerem tel: 12 633 02 18, 503 777 651

Pamiętaj!
Rak piersi jest najczęstszym w Polsce kobiecym nowotworem złośliwym. Stanowi główną przyczynę zgonów kobiet z powodu chorób nowotworowych. Wcześnie wykryte zmiany są wyleczalne w 100 procentach!.

 

Tylko dla Pań – Jak ciekawie i pożytecznie spędzić piątkowe popołudnie w miłym towarzystwie?

Wróć do wydarzeń

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12