GMINA

Drukuj drukuj

Wydarzenia

Strona główna » GMINA » Wydarzenia » Modernizacja dróg w Maszkienicach zakończona

Modernizacja dróg w Maszkienicach zakończona

9.08.2019
Modernizacja dróg w Maszkienicach zakończona

Dobiegły końca prace remontowe dróg gminnych w Maszkienicach. W ramach realizacji inwestycji nowa nawierzchnia asfaltowa pojawiła się na odcinkach dróg „Podlesie” oraz „Od Krzyża”.

Roboty objęły odmulenie rowów, położenie nowej nawierzchni asfaltowej, a także ścięcie i uzupełnienie poboczy.

Całość prac modernizacyjnych zamknęła się w kwocie 578 tys. zł, z czego niemal 345 tys. zł stanowiło dofinansowanie pozyskane z Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie, w ramach Funduszu Dróg Samorządowych - Drogi Gminne i Powiatowe.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców oraz kierowców nie ustajemy w staraniach o pozyskiwanie środków finansowych na wykonywanie kolejnych modernizacji i napraw, odcinków, które tego wymagają. Inwestycje w obszarze drogownictwa są jednymi z priorytetowych działań realizowanych przez samorząd naszej gminy– podkreśla Wójt - Wiesław Kozłowski.

  

Modernizacja dróg w Maszkienicach zakończona
Modernizacja dróg w Maszkienicach zakończona

Wróć do wydarzeń

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12