GMINA

Drukuj drukuj

Wydarzenia

Strona główna » GMINA » Wydarzenia » Zapraszamy na Dożynki Gminne w Jaworsku

Zapraszamy na Dożynki Gminne w Jaworsku

9.08.2019
Zapraszamy na Dożynki Gminne w Jaworsku

Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, Dębińskie Centrum Kultury oraz Rada Sołecka wraz z Mieszkańcami wsi Jaworsko serdecznie zapraszają na Dożynki Gminne, które odbędą się w niedzielę, 18 sierpnia br.

Uroczystość rozpocznie się plenerową Mszą Świętą o godzinie 14:00 sprawowaną na ołtarzu polowym obok Remizy OSP. Po nabożeństwie nastąpi część oficjalna obchodów.

O godzinie 16:00 delegacje z sołectw Gminy Dębno wezmą udział w Konkursie Wieńców Dożynkowych. W programie wydarzenia zaplanowano również prezentacje artystyczne dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej oraz występ Zespołu Pieśni i Tańca „Łoniowiacy”.

W panelu wieczornym na scenie zaprezentują się zespoły Góralska Hora oraz Gwiazda Wieczoru „SONIC”. Dożynki zakończy zabawa taneczna.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na załączonym plakacie.

  

Zapraszamy na Dożynki Gminne w Jaworsku

Wróć do wydarzeń

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12