GMINA

Drukuj drukuj

Wydarzenia

Strona główna » GMINA » Wydarzenia » VI Dębiński Bieg po Flagę – zakończony sukcesem

VI Dębiński Bieg po Flagę – zakończony sukcesem

8.05.2019
VI Dębiński Bieg po Flagę – zakończony sukcesem

W piątek, 3 maja 2019 r., już po raz szósty odbył się Dębiński Bieg po Flagę. Impreza sportowa, która ma na celu propagowanie postaw patriotycznych, uczczenie kolejnych rocznic ustanowienia Święta Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, Konstytucji 3 Maja oraz promowanie biegania i Nordic Walking - cieszy się z roku na rok, coraz większym zainteresowaniem. Na linii startu w tym roku stanęło 481 uczestników, którzy wzięli udział w różnych kategoriach: począwszy od biegu na 150m przeznaczonego dla najmłodszych dzieci, a skończywszy na trasie 10km dla bardziej zaawansowanych biegaczy.

Organizatorem VI Dębińskiego Biegu po Flagę była Gmina Dębno, która przy ogromnym wsparciu partnerów: Stowarzyszenia CARPEdiem przy Zespole Szkół w Woli Dębińskiej, Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej, Klubu Sportowego „Akantos” oraz Ochotniczych Straży Pożarnych z Perły, Dębna, Woli Dębińskiej, Maszkienic i Porąbki Uszewskiej, a także sponsorów Studio Delta, PSB Mrówka Victory, Lililand, Lobo, Restauracja & Pizzeria Mamma Mia, Zakład Piekarsko-Cukierniczy Janina, Groszek Novum - mogła przygotować tegoroczną edycję biegu.

Oficjalne rozpoczęcie VI Dębińskiego Biegu po Flagę miało miejsce o godzinie 11, kiedy to wszystkich przybyłych gości, zawodników i uczestników tego sportowego wydarzenia przywitał Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski,  mówiąc: - Cieszy fakt, że zainteresowanie Biegiem po Flagę jest z roku na rok coraz większe. Biegają maluchy, dzieci starsze, młodzież, a także dorośli, co pokazuje, że w naszej imprezie biorą udział wielopokoleniowe rodziny. Poza tym Dębiński Bieg po Flagę, to nie tylko wydarzenie sportowe, ale również okazja do propagowania postaw patriotycznych.

Wszyscy uczestnicy VI Dębińskiego Biegu po Flagę otrzymali pamiątkowe medale, a dla zwycięzców poszczególnych kategorii przygotowane zostały puchary. Ponadto rozdawane były biało-czerwone flagi.

Szczegółowe wyniki, z podziałem na poszczególne biegi uwzględniając kategorie wiekowe zawodników znajdują się na stronie internetowej: https://timekeeper.pl/wp-content/uploads/Kategorie_wiekowe-7.pdf

Wyniki open: https://timekeeper.pl/wp-content/uploads/OPENhtml-2.htm                     

Przypominamy również, że ze strony internetowej: https://timekeeper.pl/wyniki/ można wydrukować pamiątkowy dyplom z VI Dębińskiego Biegu po Flagę oraz obejrzeć film.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy ponownie do wzięcia udziału za rok.


Wróć do wydarzeń

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12