GMINA

Drukuj drukuj

Wydarzenia

Strona główna » GMINA » Wydarzenia » "e-Senior" w Gminie Dębno

"e-Senior" w Gminie Dębno

4.03.2019
"e-Senior" w Gminie Dębno

Pierwsza grupa Seniorów zakończyła udział w  projekcie „Małopolski E-senior”, który jest organizowany przez Gminę Dębno przy współudziale Fundacji Instytut Myśli Innowacyjnej.

Przypomnijmy, że zajęcia pierwszych grup trwały od 28 grudnia 2018 roku. Brali w nich udział wszyscy mieszkańcy Gminy, którzy ukończyli 65 lat. Celem projektu jest podniesienie kompetencji cyfrowych oraz rozwój umiejętności korzystania z komputera i Internetu.

- Jesteśmy dumni z tego, że tak liczna grupa Seniorów bierze udział w projekcie „Małopolski E-senior”. Mamy nadzieję, że nowo zdobyte umiejętności będą Państwo wykorzystywać w życiu codziennym, zarówno załatwiając różne sprawy jak i korzystając z portali społecznościowych jak np. Facebook czy Skype.  – mówi Wójt Gminy Dębno, Wiesław Kozłowski.

W dalszym ciągu zapraszamy Seniorów do wzięcia udziału w projekcie.


Wróć do wydarzeń

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12