GMINA

Drukuj drukuj

Wydarzenia

Strona główna » GMINA » Wydarzenia » Zaproszenie na szkolenie

Zaproszenie na szkolenie

22.02.2019
Zaproszenie na szkolenie

Wszystkich, którzy planują założyć własną firmę lub rozwinąć już działającą, zapraszamy na szkolenia dotyczące możliwości otrzymania pomocy finansowej. Podejmujący działalność gospodarczą mogą ubiegać się o 50 000 lub 70 000 zł, natomiast w najbliższych naborach maksymalna kwota na rozwój funkcjonującej firmy to refundacja połowy kosztów projektu, nie większa jednak niż 170 000 zł. Szkolenia dla zainteresowanych odbędą się 26 i 27 lutego, natomiast nabory planuje się przeprowadzić w marcu br.

Szkolenia organizujemy we wszystkich gminach wchodzących w skład „Kwartetu”. We wtorek, 26 lutego, zapraszamy od godziny 10.00 do Biblioteki w Radłowie, a od 16.00 do Urzędu Gminy Dębno w Woli Dębińskiej. Natomiast w środę, 27 lutego, szkolenie odbędzie się od godz. 10.00 w Powiatowym Centrum Edukacji (ul. Piastowska 2 B) oraz od godz. 15.00 w siedzibie LGD – Waryś 327 A.

Ekspert i pracownicy Biura LGD „Kwartet na Przedgórzu” udzielą niezbędnych informacji o warunkach ubiegania się o dofinansowanie oraz o procedurze udzielania wsparcia, a także wyjaśnią jak interpretować kryteria oceny i wyboru wniosków. Jednocześnie przypominamy, że pracownicy LGD udzielają indywidualnego doradztwa dotyczącego składania wniosków codziennie w siedzibie Stowarzyszenia – Waryś 327 A.

Zaproszenie na szkolenie

Wróć do ogłoszeń

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12