GMINA

Drukuj drukuj

Wydarzenia

Strona główna » GMINA » Wydarzenia » Łysa Góra zyska nowy parking

Łysa Góra zyska nowy parking

4.05.2018
Łysa Góra zyska nowy parking

Końcem czerwca centrum Łysej Góry zmieni się nie do poznania. Wszystko za sprawą budowy miejsc postojowych dla samochodów osobowych, motocykli i rowerów. Inwestycja warta ponad 200 tysięcy złotych znacznie podniesie poziom bezpieczeństwa i uporządkuje komunikację w tej części miejscowości.

Dotychczas mieszkańcy musieli parkować ,,na dziko”. O ile w pogodne dni było to w miarę możliwe, to przy opadach deszczu powstawały w tym miejscu duże kałuże oraz robiło się błoto. Dzięki realizowanej przez nas inwestycji mieszkańcy zyskają parking z prawdziwego zdarzenia, który będzie służył zarówno rodzicom dowożącym dzieci do szkoły, ale również mieszkańcom, którzy będą udawać się do pobliskiego kościoła. Zatem kolejne miejsce w naszej gminie stanie się estetyczne i co najważniejsze bezpieczne – podkreśla wójt gminy Dębno, Wiesław Kozłowski.   

Wykonawcą inwestycji jest WOLANKA Zakład Budownictwa Wodnego Drogowego i Usług Sprzętowo Transportowych Małgorzata Koczwara.

Łysa Góra zyska nowy parking
Łysa Góra zyska nowy parking

Wróć do wydarzeń

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12