GMINA

Drukuj drukuj

Wydarzenia

Strona główna » O gminie » Wydarzenia » Przegląd małych form teatralnych w Sufczynie

Przegląd małych form teatralnych w Sufczynie

20.12.2017
Przegląd małych form teatralnych w Sufczynie

W ostatnią niedzielę w Publicznej Szkole Podstawowej w Sufczynie odbył się przegląd małych form teatralnych. Na scenie wystąpili uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dębnie oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Maszkienicach. Młodzież zaprezentowała inscenizacje na temat walki z uzależnieniami oraz sposobów radzenia sobie z przemocą. Wśród zaproszonych gości był Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, Starosta Brzeski Andrzej Potępa oraz Sekretarz Gminy Dębno Justyna Wójtowicz-Woda.

Oprócz uczniów, w niedzielę gościnnie wystąpiła również parafialna grupa teatralna „Jasne Światło” z Sufczyna, która wystawiła spektakl „Zmiana” według scenariusza Marcina Kobierskiego. Za reżyserię sztuki, mówiącej o nawróceniu, odpowiadają ksiądz Łukasz Pawłowski oraz Lucyna Potępa.

Przegląd małych form teatralnych był częścią realizacji rządowego programu „Bezpieczna+”, którego głównym celem jest poprawa bezpieczeństwa uczniów zarówno w szkole, jak i poza nią. W ramach programu, Gmina Dębno pozyskała w tym roku dofinansowanie w wysokości prawie 15 tys. złotych, na przeprowadzenie działań z zakresu profilaktyki w siedmiu placówkach szkolnych.


Wróć do wydarzeń

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12