GMINA

Drukuj drukuj

Wydarzenia

Strona główna » O gminie » Wydarzenia » „Miej zasady – segreguj odpady” – III edycja konkursu

„Miej zasady – segreguj odpady” – III edycja konkursu

19.12.2017
„Miej zasady – segreguj odpady” – III edycja konkursu

Rozpoczyna się trzecia edycja gminnego konkursu ekologicznego „Miej zasady – segreguj odpady”. Organizatorem wydarzenia jest Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, a patronat honorowy objął już po raz drugi prof. dr hab. inż. Włodzimierz Sady. Konkurs skierowany jest do uczniów placówek oświatowych, których organem prowadzącym jest Gmina Dębno.

Celem rywalizacji jest kształtowanie świadomości ekologicznej wśród najmłodszych mieszkańców oraz propagowanie działań proekologicznych, takich jak segregacja śmieci. Tegoroczna edycja konkursu odbędzie się w następujących kategoriach wiekowych: przedszkola, klasy I-III, klasy IV-VII oraz klasy dotychczasowych publicznych gimnazjów, prowadzone w szkołach podstawowych.

W zależności od kategorii, uczniowie będą mieli do wykonania różne zadania – stworzenie postaci z bajki, makiety gminy, sprzętu domowego lub gry ekologicznej. Ważne jest, by prace zawierały elementy wykonane z surowców wtórnych. W konkursie biorą udział zespoły złożone z poszczególnych klas, wraz z wychowawcą oraz opiekunem. Prace należy dostarczyć osobiście w terminie do 2 marca 2018 r. do Referatu Promocji, Rozwoju i Wsparcia Inwestycji (pokój 212 lub 213).

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się w zamieszczonym poniżej regulaminie.

Regulamin konkursu „Miej zasady – segreguj odpady”

„Miej zasady – segreguj odpady” – III edycja konkursu

Wróć do wydarzeń

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12