GMINA

Drukuj drukuj

Wydarzenia

Strona główna » O gminie » Wydarzenia » Zaproszenie do udziału w bezpłatnych warsztatach „Z questem w ręce”

Zaproszenie do udziału w bezpłatnych warsztatach „Z questem w ręce”

9.11.2017
Zaproszenie do udziału w bezpłatnych warsztatach „Z questem w ręce”

Urząd Gminy Dębno zaprasza na dwudniowe, bezpłatne warsztaty „Z questem w ręce”, przeznaczone dla wszystkich miłośników kultury i historii naszego regionu. W dniu 23 listopada na sali narad Urzędu Gminy odbędzie się pierwsza część spotkania, podczas którego uczestnicy zostaną zapoznani z celami warsztatów, przedstawione im zostaną lokalne zabytki oraz wstępnie przygotowywany będzie projekt questu. Quest jest rymowaną „zagadką-opowieścią” ze wskazówkami dotyczącymi trasy, ilustracjami i mapą. Questy są mini szlakami turystycznymi, podobnymi do gier harcerskich w podchody, z tą jednak różnicą, że do kolejnych punktów, uczestników prowadzą nie strzałki, lecz wierszyki, zagadki i quizy.

Podczas drugiego dnia warsztatów (które odbędą się 6 grudnia) uczestnicy w terenie będą wyznaczać trasę, która znajdzie się w tekście questu, a która prowadzić będzie do celu.

Zachęcamy do udziału w warsztatach, z pewnością przyczynią się one do lepszego poznania lokalnego dziedzictwa i staną się doskonałą okazją do poznania nieodkrytych miejsc oraz nowych ludzi. 

Uprzejmie prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w warsztatach do Referatu Promocji, Rozwoju i Wsparcia Inwestycji pod nr tel. 14 631-85-56- do dnia 16 listopada br.

 

Logotypy unijne


Wróć do ogłoszeń

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12