GMINA

Drukuj drukuj

Wydarzenia

Strona główna » O gminie » Wydarzenia » Alicja Rega z szansą występu na „Eurowizji Junior”

Alicja Rega z szansą występu na „Eurowizji Junior”

28.09.2017
Alicja Rega z szansą występu na „Eurowizji Junior”

W najbliższą niedzielę 1 października 2017 r. w Warszawie odbędą się krajowe eliminacje do międzynarodowego konkursu talentów wokalnych „Eurowizja Junior”. O możliwość reprezentowania naszego kraju na prestiżowej imprezie rywalizować będzie dziesięciu młodych wykonawców. Wśród nich będzie również 14-letnia mieszkanka Łysej Góry, Alicja Rega.

Mimo młodego wieku, Alicja jest bardzo utytułowaną artystką. W swojej karierze zdobyła ponad 20 głównych nagród, podczas występów na konkursach i festiwalach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. W 2015 roku wystąpiła w pierwszej edycji programu rozrywkowego „Mali Giganci”, emitowanego w telewizji TVN. Alicja zdobyła tam pierwsze miejsce w kategorii indywidualnej dla najlepszego wokalisty.

Oprócz śpiewu, nastolatka gra również na gitarze i fortepianie. Talenty muzyczne rozwija w Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie oraz w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia na wydziale jazzowym w Tarnowie. Obecnie mieszkanka Łysej Góry pracuje nad wydaniem autorskiego singla. Wcześniej jednak powalczy o udział w konkursie „Eurowizja Junior”. Krajowe eliminacje zostaną wyemitowane 1 października o godzinie 17.30 w telewizji TVP 1.

Alicja zaśpiewa utwór pt. „Mój dom” do słów i muzyki Marka Kościkiewicza. Premiera piosenki odbędzie się 26 września (wtorek) na Facebooku Alicja Rega (www.facebook.com/AlicjaRegaPL ).

Alicja Rega z szansą występu na „Eurowizji Junior”

Wróć do wydarzeń

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12