GMINA

Drukuj drukuj

Wydarzenia

Strona główna » O gminie » Wydarzenia » Odnawialne źródła energii – zapisy osób zainteresowanych

Odnawialne źródła energii – zapisy osób zainteresowanych

4.07.2017
Odnawialne źródła energii – zapisy osób zainteresowanych

Gmina Dębno przygotowuje się do wzięcia udziału w programie, którego celem będzie zwiększenie wykorzystania odnawialnych źródeł energii w gospodarstwach indywidualnych. Wsparciem zostaną objęte projekty polegające na budowie, rozbudowie oraz przebudowie infrastruktury (w tym zakup niezbędnych urządzeń), mające na celu produkcję energii elektrycznej i cieplnej.

Dofinansowania obejmą inwestycje w budowę lub przebudowę: kolektorów słonecznych, ogniw fotowoltaicznych, pomp ciepła, małych elektrowni wodnych, elektrowni wiatrowych, instalacji wykorzystujących energię geotermalną, biomasę i biogaz.

Możliwość przystąpienia naszej gminy do programu i otrzymania dofinansowań zależeć będzie między innymi od liczby mieszkańców, zainteresowanych wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. Aby zapisać się na wstępną listę osób chętnych do wzięcia udziału w programie lub uzyskać dodatkowe informacje, należy kontaktować się z Urzędem Gminy Dębno pod numerem telefonu: 14-631-85-74 lub osobiście w Wydziale Inwestycji, Gospodarki Komunalnej i Przestrzennej oraz Ochrony Środowiska (pokój 211).

Termin składania ankiet przez mieszkańców został przedłużony do 14.07.2017 r.

Prezentacja dla mieszkańców

Ankieta


Wróć do wydarzeń

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12