GMINA

Drukuj drukuj

Wydarzenia

Strona główna » O gminie » Wydarzenia » Odnawialne źródła energii – zapisy osób zainteresowanych

Odnawialne źródła energii – zapisy osób zainteresowanych

16.05.2017
Odnawialne źródła energii – zapisy osób zainteresowanych

Gmina Dębno przygotowuje się do wzięcia udziału w programie, którego celem będzie zwiększenie wykorzystania odnawialnych źródeł energii w gospodarstwach indywidualnych. Wsparciem zostaną objęte projekty polegające na budowie, rozbudowie oraz przebudowie infrastruktury (w tym zakup niezbędnych urządzeń), mające na celu produkcję energii elektrycznej i cieplnej.

Dofinansowania obejmą inwestycje w budowę lub przebudowę: kolektorów słonecznych, ogniw fotowoltaicznych, pomp ciepła, małych elektrowni wodnych, elektrowni wiatrowych, instalacji wykorzystujących energię geotermalną, biomasę i biogaz.

Możliwość przystąpienia naszej gminy do programu i otrzymania dofinansowań zależeć będzie między innymi od liczby mieszkańców, zainteresowanych wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. Aby zapisać się na wstępną listę osób chętnych do wzięcia udziału w programie lub uzyskać dodatkowe informacje, należy kontaktować się z Urzędem Gminy Dębno pod numerem telefonu: 14-631-85-56 lub osobiście w Referacie Promocji, Rozwoju i Wsparcia Inwestycji (pokój 213).


Wróć do wydarzeń

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12