INWESTYCJE

Zmodernizowana sala gimnastyczna w Porąbce Uszewskiej

3.01.2020
Zmodernizowana sala gimnastyczna w Porąbce Uszewskiej

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Porąbce Uszewskiej mogą już komfortowo korzystać z pomieszczenia zmodernizowanej sali gimnastycznej.

Zakres wykonanych robót objął: wymianę zewnętrznej stolarki okiennej i drzwiowej oraz prace towarzyszące, w tym między innymi: docieplenie ściany frontowej sali oraz roboty murowe. Wykonano także niezbędne roboty malarskie wewnętrzne. Dla zapewnienia odpowiedniej jakości powietrza wewnątrz obiektu niezbędną częścią remontu było wykonanie wentylacji mechanicznej pomieszczenia.

Nowe oświetlenie uliczne w Jastwi

3.01.2020
Nowe oświetlenie uliczne w Jastwi

W ramach rozbudowy sieci oświetlenia ulicznego w naszej gminie, końcem roku powstał nowy odcinek sieci energetycznej.

W ramach realizacji zadania wykonano linę kablową oświetlenia ulicznego oraz zamontowano lampy na nowo wybudowanych słupach.

Zmodernizowana droga Sufczyn Rajsko

6.12.2019
Zmodernizowana droga Sufczyn Rajsko

Zgodnie z zakładanym planem, w tym tygodniu zakończyły się prace modernizacyjne na drodze gminnej Sufczyn Rajsko.

Zakres remontu objął korytowanie oraz wykonanie rowów odwadniających, położenie nowej nawierzchni asfaltowej na odcinku 820 metrów, ścięcie i uzupełnienie poboczy oraz wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego.

Kolejne wyremontowane odcinki dróg

28.10.2019
Kolejne wyremontowane odcinki dróg

Pogodna, jesienna aura sprzyjała w realizacji kolejnych drogowych inwestycji. W ostatnim czasie modernizacji poddanych zostało sześć odcinków dróg gminnych.

Prace remontowe przeprowadzone zostały w Maszkienicach, Łoniowej oraz Niedźwiedzy.

Figura św. Stanisława BM odnowiona

Figura św. Stanisława BM odnowiona

W ostatnich dniach zakończyła się renowacja kapliczki św. Stanisława Biskupa Męczennika w Dołach. Remont figury był możliwy dzięki pozyskaniu przez samorząd gminy Dębno dotacji ze środków Województwa Małopolskiego w ramach tegorocznej edycji konkursu Kapliczki Małopolski.

Budynek OSP w Sufczynie zyskał nowy wygląd

Budynek OSP w Sufczynie zyskał nowy wygląd

Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Sufczynie zmieniła się nie do poznania. Budynek poddany został modernizacji w ramach tegorocznej realizacji programu Małopolskie Remizy 2019.

W dniu 14 października w obecności prezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska Kazimierza Koprowskiego, władz gminy: wójta Wiesława Kozłowskiego oraz jego zastępcy Jacka Szklarza oraz przedstawicieli OSP - został oficjalnie oddany do użytku.

Kolejne zrealizowane inwestycje drogowe w naszej gminie

12.09.2019
Kolejne zrealizowane inwestycje drogowe w naszej gminie

Prace modernizacyjne prowadzone na drogach dojazdowych do pól w Woli Dębińkiej Koło Wróbla oraz w Jaworsku Wilkówka Grabno zostały zakończone. Oba odcinki zyskały nową nawierzchnię asfaltową oraz podbudowę z kruszyw łamanych.

Wakacyjne remonty w szkołach i przedszkolach

9.09.2019
Wakacyjne remonty w szkołach i przedszkolach

Wakacje dobiegły końca. We wtorek wraz z pierwszym dzwonkiem uczniowie zasiedli w szkolnych ławkach. Dwumiesięczna przerwa w zajęciach dydaktycznych została wykorzystana do przeprowadzenia w gminnych placówkach oświatowych mniejszych lub większych remontów, jak również bieżących konserwacji.

Modernizacja dróg w Maszkienicach zakończona

9.08.2019
Modernizacja dróg w Maszkienicach zakończona

Dobiegły końca prace remontowe dróg gminnych w Maszkienicach. W ramach realizacji inwestycji nowa nawierzchnia asfaltowa pojawiła się na odcinkach dróg „Podlesie” oraz „Od Krzyża”.

Sufczyn coraz bezpieczniejszy

16.07.2019
Sufczyn coraz bezpieczniejszy

Mieszkańcy Sufczyna mogą już korzystać z nowych chodników. W wyniku prac budowlanych powstało 420 metrów kolejnych ciągów pieszych zlokalizowanych wzdłuż dróg powiatowych Sufczyn-Gwoździec oraz Biadoliny-Sufczyn.

[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ]