INWESTYCJE

Kolejne wyremontowane odcinki dróg

28.10.2019
Kolejne wyremontowane odcinki dróg

Pogodna, jesienna aura sprzyjała w realizacji kolejnych drogowych inwestycji. W ostatnim czasie modernizacji poddanych zostało sześć odcinków dróg gminnych.

Prace remontowe przeprowadzone zostały w Maszkienicach, Łoniowej oraz Niedźwiedzy.

Figura św. Stanisława BM odnowiona

Figura św. Stanisława BM odnowiona

W ostatnich dniach zakończyła się renowacja kapliczki św. Stanisława Biskupa Męczennika w Dołach. Remont figury był możliwy dzięki pozyskaniu przez samorząd gminy Dębno dotacji ze środków Województwa Małopolskiego w ramach tegorocznej edycji konkursu Kapliczki Małopolski.

Budynek OSP w Sufczynie zyskał nowy wygląd

Budynek OSP w Sufczynie zyskał nowy wygląd

Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Sufczynie zmieniła się nie do poznania. Budynek poddany został modernizacji w ramach tegorocznej realizacji programu Małopolskie Remizy 2019.

W dniu 14 października w obecności prezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska Kazimierza Koprowskiego, władz gminy: wójta Wiesława Kozłowskiego oraz jego zastępcy Jacka Szklarza oraz przedstawicieli OSP - został oficjalnie oddany do użytku.

Kolejne zrealizowane inwestycje drogowe w naszej gminie

12.09.2019
Kolejne zrealizowane inwestycje drogowe w naszej gminie

Prace modernizacyjne prowadzone na drogach dojazdowych do pól w Woli Dębińkiej Koło Wróbla oraz w Jaworsku Wilkówka Grabno zostały zakończone. Oba odcinki zyskały nową nawierzchnię asfaltową oraz podbudowę z kruszyw łamanych.

Wakacyjne remonty w szkołach i przedszkolach

9.09.2019
Wakacyjne remonty w szkołach i przedszkolach

Wakacje dobiegły końca. We wtorek wraz z pierwszym dzwonkiem uczniowie zasiedli w szkolnych ławkach. Dwumiesięczna przerwa w zajęciach dydaktycznych została wykorzystana do przeprowadzenia w gminnych placówkach oświatowych mniejszych lub większych remontów, jak również bieżących konserwacji.

Modernizacja dróg w Maszkienicach zakończona

9.08.2019
Modernizacja dróg w Maszkienicach zakończona

Dobiegły końca prace remontowe dróg gminnych w Maszkienicach. W ramach realizacji inwestycji nowa nawierzchnia asfaltowa pojawiła się na odcinkach dróg „Podlesie” oraz „Od Krzyża”.

Sufczyn coraz bezpieczniejszy

16.07.2019
Sufczyn coraz bezpieczniejszy

Mieszkańcy Sufczyna mogą już korzystać z nowych chodników. W wyniku prac budowlanych powstało 420 metrów kolejnych ciągów pieszych zlokalizowanych wzdłuż dróg powiatowych Sufczyn-Gwoździec oraz Biadoliny-Sufczyn.

Kolejna siłownia w naszej gminie!

Kolejna siłownia w naszej gminie!

Dobiegła końca modernizacja obiektu infrastruktury rekreacyjnej w Porąbce Uszewskiej przy boisku sportowym LKS Victoria. W ramach zadania powstała kolejna w naszej gminie siłownia, tym razem zlokalizowana wewnątrz budynku.

Doceniając ceramiczne dziedzictwo – ścieżka historyczna ukończona

4.07.2019
Doceniając ceramiczne dziedzictwo – ścieżka historyczna ukończona

W Łysej Górze została zrealizowana inwestycja pn. „Budowa ścieżki historycznej wokół amfiteatru „Krakus” w Łysej Górze", która realizowana była w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (EFRROW).

Nowa kuchnia w OSP Jaworsko

3.07.2019
Nowa kuchnia w OSP Jaworsko

Zakończyły się prace związane z modernizacją kuchni w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaworsku. W ramach prac remontowo-budowlanych wykonano nową posadzkę, oświetlenie, a także instalację C.O. Zakres przeprowadzonych robót objął również wymianę stolarki drzwiowej oraz ułożenie płytek ściennych. Ponadto pomieszczenie zyskało nowe wyposażenie w postaci mebli i sprzętu kuchennego.

[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ]