INWESTYCJE

Strona główna » Inwestycje w Gminie Dębno

Modernizacja drogi w Niedźwiedzy z dotacją

Modernizacja drogi w Niedźwiedzy z dotacją

Blisko 250 tysięcy złotych w ramach Rządowego Programu na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów poprzez Wsparcie Lokalnej Infrastruktury Drogowej pozyskała gmina Dębno na remont drogi gminnej Niedźwiedza do Grabiny.

Dofinansowanie na budowę Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych

Dofinansowanie na budowę Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych

Zarząd Województwa Małopolskiego podjął decyzję o dofinansowaniu budowy w gminie Dębno Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. Na realizację tej inwestycji władze wojewódzkie przekazały 940 100,60 złotych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

Kolejna dotacja dla gminy Dębno. Rządowe środki zasilą budowę Otwartej Strefy Aktywności w Łoniowej

13.06.2018

Gmina Dębno otrzymała 50 tysięcy złotych dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki na budowę Otwartej Strefy Aktywności w Łoniowej.

Senior+ w Sufczynie

13.06.2018
Senior+ w Sufczynie

Gmina Dębno zyska kolejne przyjazne miejsce dla seniorów. Po Maszkienicach, przyszedł czas na Sufczyn. Tym razem dzięki modernizacji budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Sufczynie powstanie Klub Senior+.

Duże inwestycje w szkole w Sufczynie

Duże inwestycje w szkole w Sufczynie

Publiczna Szkoła Podstawowa w Sufczynie zyska  nie tylko nowy wygląd, ale stanie się bardziej efektywna energetycznie. Do końca września placówka przejdzie gruntowną termomodernizację, a wartość prowadzonych prac sięgnie niemalże 700 tysięcy złotych.

Kolejna dotacja na drogi dla gminy Dębno

Kolejna dotacja na drogi dla gminy Dębno

Tym razem samorząd pozyskał dofinansowanie w wysokości 50% kosztów na modernizację dróg dojazdowych do gruntów rolnych.

Dzięki pozyskanym środkom dwie drogi: w Dołach – „Biała Droga” oraz w Jaworsku – „Na Gaj” znacznie podniosą swój standard. Mowa w sumie o 1,5 km odcinku. Całkowita wartość zadania to prawie 160 tysięcy złotych.

W sierpniu koniec przebudowy szkoły w Biadolinach Szlacheckich

W sierpniu koniec przebudowy szkoły w Biadolinach Szlacheckich

Rozpoczął się już drugi etap przebudowy i nadbudowy pomieszczeń gospodarczych w Szkole Podstawowej w Biadolinach Szlacheckich na sale lekcyjne. Inwestycję wartą blisko pół milionach złotych realizuje firma BIL-BUD.

Ruszyły prace przy remoncie boisk

9.05.2018
Ruszyły prace przy remoncie boisk

Gruntownej przebudowie zostaną poddane boiska przy: Publicznej Szkole Podstawowej w Łoniowej, Publicznej Szkole Podstawowej w Niedźwiedzy, Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej oraz Publicznej Szkole Podstawowej w Jaworsku.

Łysa Góra zyska nowy parking

4.05.2018
Łysa Góra zyska nowy parking

Końcem czerwca centrum Łysej Góry zmieni się nie do poznania. Wszystko za sprawą budowy miejsc postojowych dla samochodów osobowych, motocykli i rowerów. Inwestycja warta ponad 200 tysięcy złotych znacznie podniesie poziom bezpieczeństwa i uporządkuje komunikację w tej części miejscowości.

Ruszyła przebudowa dróg w Woli Dębińskiej

30.04.2018
Ruszyła przebudowa dróg w Woli Dębińskiej

Jeszcze w tym roku trzy odcinki drogi w centrum Woli Dębińskiej zmienią się nie do poznania. Mowa o trasach Koło Wołka, Zajazie oraz Wola Dębińska-Zielona, które tworzą jeden ciąg komunikacyjny przecinający miejscowość. Wspomniane drogi zostaną poszerzone oraz wyposażone w szeroki chodnik. Drogowcy już rozpoczęli prace.

[ poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | następna ]