INWESTYCJE

Modernizacja obiektu infrastruktury rekreacyjnej w Porąbce Uszewskiej

21.02.2019
Modernizacja obiektu infrastruktury rekreacyjnej w Porąbce Uszewskiej

W Porąbce Uszewskiej trwają pracę przy modernizacji budynku infrastruktury rekreacyjnej zlokalizowanego przy boisku sportowym LKS Victoria.

Miejsce poświęcone pamięci Franciszka Mleczki

19.02.2019
Miejsce poświęcone pamięci Franciszka Mleczki

W Łysej Górze powstanie miejsce służące odpoczynkowi, rekreacji, które będzie także nawiązywać do lokalnej historii. Poświęcone zostanie Franciszkowi Mleczce – lokalnemu społecznikowi, posłowi na Sejm, współtwórcy tradycji wykonania ceramiki w Łysej Górze.

Rusza budowa nowoczesnej hali sportowej w Dębnie

Rusza budowa nowoczesnej hali sportowej w Dębnie

W poniedziałek, 15 października uroczyście wmurowano kamień węgielny pod budowę hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dębnie. Będzie to najnowocześniejszy obiekt sportowy w regionie.

Publiczna Szkoła Podstawowa w Sufczynie – kolejny etap prac zakończony

8.08.2018
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sufczynie – kolejny etap prac zakończony

W Publicznej Szkole Podstawowej w Sufczynie przeprowadzana jest obecnie inwestycja „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej”. Końcem lipca podpisany został protokół częściowego odbioru robót.

Park&Ride w Biadolinach Szlacheckich z unijną dotacją

12.07.2018
Park&Ride w Biadolinach Szlacheckich z unijną dotacją

To kolejny krok w rozwoju zintegrowanego transportu. W Biadolinach Szlacheckich powstanie parking typu park&ride. W sumie pojawi się tam 50 miejsc postojowych dla samochodów oraz 30 stanowisk dla rowerów.

Rusza budowa budynku komunalnego w Dołach

11.07.2018
Rusza budowa budynku komunalnego w Dołach

Zakład Remontowo Budowlany BUDOLEX dokona rozbiórki istniejącego obiektu i przystąpi do budowy nowego budynku komunalnego na potrzeby społeczności lokalnej w Dołach. Samorząd już podpisał umowę z wykonawcą, który ma czas do końca października, aby uporać się z inwestycją.

Gmina Dębno realizuje kolejną inwestycje związaną z budową nowego chodnika

10.07.2018
Gmina Dębno realizuje kolejną inwestycje związaną z budową nowego chodnika

Aktualnie trwają prace przy budowie chodnika wraz z kanalizacją deszczową przy drodze powiatowej w miejscowości Biadoliny Szlacheckie. Zaczęto utwardzać podłoże pod kostkę brukową i montować krawężniki drogowe.

Dalsze prace przy rozbudowie Szkoły Podstawowej w Łoniowej

5.07.2018
Dalsze prace przy rozbudowie Szkoły Podstawowej w Łoniowej

Trwa trzeci i ostatni etap rozbudowy Szkoły Podstawowej w Łoniowej. Prace inwestycyjne mają zakończyć się końcem sierpnia. Wartość prowadzonych prac przekracza milion złotych.

W tym etapie wykonawca remontu realizuje roboty budowlane związane z wykończeniem rozbudowanej części szkoły w Łoniowej.

Rowerzyści zyskają nową trasę. Kolejna dotacja dla gminy Dębno

3.07.2018
Rowerzyści zyskają nową trasę. Kolejna dotacja dla gminy Dębno

Na terenie gminy Dębno będzie realizowany projekt: Zintegrowany produkt turystyczny Subregionu Tarnowskiego „Trasy Rowerowe Pogórza”. Dzięki niemu zostanie oznakowana trasa rowerowa od Sterkowca do Żerkowa, a także powstanie blisko dwukilometrowy odcinek ścieżki rowerowej wzdłuż drogi „Dębno Przez Wieś”.

Modernizacja drogi w Niedźwiedzy z dotacją

Modernizacja drogi w Niedźwiedzy z dotacją

Blisko 250 tysięcy złotych w ramach Rządowego Programu na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów poprzez Wsparcie Lokalnej Infrastruktury Drogowej pozyskała gmina Dębno na remont drogi gminnej Niedźwiedza do Grabiny.

[ poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ]