INWESTYCJE

Dalsze prace przy rozbudowie Szkoły Podstawowej w Łoniowej

5.07.2018
Dalsze prace przy rozbudowie Szkoły Podstawowej w Łoniowej

Trwa trzeci i ostatni etap rozbudowy Szkoły Podstawowej w Łoniowej. Prace inwestycyjne mają zakończyć się końcem sierpnia. Wartość prowadzonych prac przekracza milion złotych.

W tym etapie wykonawca remontu realizuje roboty budowlane związane z wykończeniem rozbudowanej części szkoły w Łoniowej.

Rowerzyści zyskają nową trasę. Kolejna dotacja dla gminy Dębno

3.07.2018
Rowerzyści zyskają nową trasę. Kolejna dotacja dla gminy Dębno

Na terenie gminy Dębno będzie realizowany projekt: Zintegrowany produkt turystyczny Subregionu Tarnowskiego „Trasy Rowerowe Pogórza”. Dzięki niemu zostanie oznakowana trasa rowerowa od Sterkowca do Żerkowa, a także powstanie blisko dwukilometrowy odcinek ścieżki rowerowej wzdłuż drogi „Dębno Przez Wieś”.

Nowa sportowa inwestycja w naszej gminie

25.07.2019
Nowa sportowa inwestycja w naszej gminie

W ubiegłym tygodniu ruszyły prace przy realizacji zadania: „Przebudowa wielofunkcyjnego boiska sportowego w Porąbce Uszewskiej”. Już jesienią mieszkańcy będą mogli korzystać z nowoczesnego obiektu do rekreacji.

Modernizacja drogi w Niedźwiedzy z dotacją

Modernizacja drogi w Niedźwiedzy z dotacją

Blisko 250 tysięcy złotych w ramach Rządowego Programu na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów poprzez Wsparcie Lokalnej Infrastruktury Drogowej pozyskała gmina Dębno na remont drogi gminnej Niedźwiedza do Grabiny.

Dofinansowanie na budowę Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych

Dofinansowanie na budowę Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych

Zarząd Województwa Małopolskiego podjął decyzję o dofinansowaniu budowy w gminie Dębno Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. Na realizację tej inwestycji władze wojewódzkie przekazały 940 100,60 złotych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

Kolejna dotacja dla gminy Dębno. Rządowe środki zasilą budowę Otwartej Strefy Aktywności w Łoniowej

13.06.2018

Gmina Dębno otrzymała 50 tysięcy złotych dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki na budowę Otwartej Strefy Aktywności w Łoniowej.

Senior+ w Sufczynie

13.06.2018
Senior+ w Sufczynie

Gmina Dębno zyska kolejne przyjazne miejsce dla seniorów. Po Maszkienicach, przyszedł czas na Sufczyn. Tym razem dzięki modernizacji budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Sufczynie powstanie Klub Senior+.

Duże inwestycje w szkole w Sufczynie

Duże inwestycje w szkole w Sufczynie

Publiczna Szkoła Podstawowa w Sufczynie zyska  nie tylko nowy wygląd, ale stanie się bardziej efektywna energetycznie. Do końca września placówka przejdzie gruntowną termomodernizację, a wartość prowadzonych prac sięgnie niemalże 700 tysięcy złotych.

Kolejna dotacja na drogi dla gminy Dębno

Kolejna dotacja na drogi dla gminy Dębno

Tym razem samorząd pozyskał dofinansowanie w wysokości 50% kosztów na modernizację dróg dojazdowych do gruntów rolnych.

Dzięki pozyskanym środkom dwie drogi: w Dołach – „Biała Droga” oraz w Jaworsku – „Na Gaj” znacznie podniosą swój standard. Mowa w sumie o 1,5 km odcinku. Całkowita wartość zadania to prawie 160 tysięcy złotych.

W sierpniu koniec przebudowy szkoły w Biadolinach Szlacheckich

W sierpniu koniec przebudowy szkoły w Biadolinach Szlacheckich

Rozpoczął się już drugi etap przebudowy i nadbudowy pomieszczeń gospodarczych w Szkole Podstawowej w Biadolinach Szlacheckich na sale lekcyjne. Inwestycję wartą blisko pół milionach złotych realizuje firma BIL-BUD.

[ poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | następna ]