INWESTYCJE

Strona główna » Inwestycje w Gminie Dębno

Przebudowa dalszych odcinków dróg gminnych

Przebudowa dalszych odcinków dróg gminnych

W drodze przetargu wybrane zostały oferty na dalszą przebudowę dróg, leżących na terenie Gminy Dębno. Realizacja zadania obejmie sześć odcinków: Dębno Granice, Łysa Góra do Kutarni, Sufczyn Granice, Wola Dębińska Za Sklepem, Góra Rynek w Łoniowej oraz Złocka Nowa Wieś w Niedźwiedzy. Łącznie wyremontowane zostanie ponad 1,2 km dróg.

Termomodernizacja remizy OSP w Porąbce Uszewskiej

Termomodernizacja remizy OSP w Porąbce Uszewskiej

W ostatni piątek 15 września Gmina Dębno zawarła umowę na wykonanie zadania pod nazwą „Termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Porąbce Uszewskiej”. Całkowity koszt realizacji zadania wyniesie ponad 140 tysięcy złotych, z czego ponad 24 tysiące gmina pozyskała z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w ramach programu „Małopolskie Remizy”.

Nowe boiska przyszkolne w Gminie Dębno

Nowe boiska przyszkolne w Gminie Dębno

W poniedziałek 11 września została podpisana umowa na dofinansowanie zadania, dotyczącego rewitalizacji boisk przy Publicznych Szkołach Podstawowych: w Jaworsku, Łoniowej, Niedźwiedzy i Woli Dębińskiej. Łączna wysokość środków przyznanych naszej gminie w ramach Programu rozwoju szkolnej infrastruktury sportowej wynosi 522 600,00 złotych.

Prace remontowe w remizie OSP w Perle

18.07.2017
Prace remontowe w remizie OSP w Perle

W ubiegły piątek 14 lipca podpisana została umowa na zadanie, dotyczące wykonania prac remontowych i modernizacji instalacji wewnętrznych w budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Perle.

Przebudowa PSP w Biadolinach Szlacheckich

18.07.2017
Przebudowa PSP w Biadolinach Szlacheckich

We wtorek 4 lipca podpisana została umowa z wykonawcą pierwszego etapu robót związanych z przebudową i nadbudową pomieszczeń gospodarczych w Publicznej Szkole Podstawowej w Biadolinach Szlacheckich. Docelowo, pomieszczenia znajdujące się na poddaszu budynku zostaną zaadaptowane na sale lekcyjne.

Przebudowa dróg gminnych

16.05.2017
Przebudowa dróg gminnych

Rozstrzygnięty został przetarg na dalszą przebudowę dróg gminnych, leżących na terenie Gminy Dębno. Zadanie to obejmie siedem odcinków dróg: Dębno Hektary, Maszkienice Na Most, Maszkienice Podlesie, Wola Dębińska Hebdówka, Łoniowa na działce nr 1202, Rajsko Do Zagórza w Sufczynie i Łysa Góra Zamieście. Prace obejmą między innymi wyrównanie nawierzchni, wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych i ścięcie poboczy.

Budowa remizy OSP w Woli Dębińskiej

2.11.2016
Budowa remizy OSP w Woli Dębińskiej

W Woli Dębińskiej – przy budynku Klubu Sportowego „Orzeł Dębno” – realizowany jest projekt budowy remizy dla miejscowej jednostki OSP. W ramach kolejnego etapu inwestycji, w ubiegłym tygodniu podpisano umowę na zamontowanie w nowym budynku brakujących instalacji.

Dalsze remonty dróg gminnych

25.10.2016
Dalsze remonty dróg gminnych

Na terenie Gminy Dębno sukcesywnie trwa modernizacja dróg gminnych. W ubiegłym miesiącu pisaliśmy o podpisaniu umowy na remont pięciu odcinków dróg: w Dołach, Sufczynie i Woli Dębińskiej. Prace w tych miejscach są już zakończone – tymczasem wpłynęły oferty na przebudowę kolejnych dróg.

Nowa scena w Biadolinach Szlacheckich

21.10.2016
Nowa scena w Biadolinach Szlacheckich

W Biadolinach Szlacheckich trwają prace przy budowie zadaszonej sceny plenerowej. W ramach realizacji inwestycji, przy płycie boiska sportowego powstała drewniana estrada taneczno-pokazowa, która będzie wykorzystywana podczas uroczystości, imprez okolicznościowych, pokazów i spektakli. Scena jest odpowiednio zadaszona, by mogła spełniać swoją rolę także w czasie niekorzystnej pogody. Wykonanie sceny pozwoli rozszerzyć ofertę rekreacyjną Gminy Dębno, jak i samego sołectwa. Prace budowlane zakończą się jeszcze w tym roku.

Bezpieczniej na gminnych drogach

6.10.2016
Bezpieczniej na gminnych drogach

Zapewnienie bezpieczeństwa użytkowników dróg to jeden z priorytetów tworzenia nowoczesnej infrastruktury. Dlatego też na terenie Gminy Dębno sukcesywnie powstają nowe urządzenia bezpieczeństwa drogowego.

[ 1 | 2 | 3 | 4 | następna ]

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin