INWESTYCJE

Finał prac w Dołach

23.12.2019
Finał prac w Dołach

W ostatnich dniach dobiegły końca roboty budowlane realizowane przy budynku komunalnym w Dołach.

W ramach obecnego zamówienia wykonane zostały: roboty w obszarze przyziemia (w części nieobejmującej garażu i klatki schodowej), ścianki działowe, tynki oraz okładziny ścienne. Poza tym ekipa budowlana wykonała instalacje: wodno-kanalizacyjną, elektryczną i C.O bez białego montażu.

Dwuletnia inwestycja w toku

18.12.2019
Dwuletnia inwestycja w toku

W Dębnie wzdłuż drogi „Dębno przez Wieś” w mijającym roku trwały intensywne prace przy budowie ścieżki rowerowej. Wymienione zadanie jest realizowane przez samorząd gminy w ramach projektu: Zintegrowany produkt turystyczny Subregionu Tarnowskiego „Trasy Rowerowe Pogórza”.

Nowoczesny obiekt sportowy nabiera kształtów

17.12.2019
Nowoczesny obiekt sportowy nabiera kształtów

Rozpoczęta jesienią 2018 roku budowa pierwszej pełnowymiarowej hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dębnie nabrała tempa. Od czasu wmurowania kamienia węgielnego pod budowę obiektu, do teraz krajobraz przy szkole zmienił się nie do poznania.

Start modernizacji drogi Sufczyn Rajsko

30.10.2019
Start modernizacji drogi Sufczyn Rajsko

Końcem ubiegłego tygodnia rozpoczęły się prace modernizacyjne drogi gminnej w Sufczynie. Aktualnie trwają prace przy budowie chodnika.

Zadanie wykonywane jest w ramach dotacji ze środków Funduszu Dróg Samorządowych.

Rozpoczął się remont sali gimnastycznej w Porąbce Uszewskiej

29.10.2019
Rozpoczął się remont sali gimnastycznej w Porąbce Uszewskiej

W ubiegłym tygodniu pracownicy Przedsiębiorstwa Budowlano-Remontowo–Handlowego P.B.R rozpoczęli prace remontowe sali gimnastycznej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Porąbce Uszewskiej.

Wznowiono prace przy budynku komunalnym w Dołach

23.09.2019
Wznowiono prace przy budynku komunalnym w Dołach

Po kilkumiesięcznej przerwie zostały wznowione prace przy wykończeniu budynku komunalnego w Dołach. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku zakład remontowo-budowlany BUDOLEX dokonał rozbiórki starego obiektu, a w jego miejscu powstał nowy. Aktualnie w budynku wykonane zostały prace związane z montażem stolarki okiennej i drzwiowej.

Drogi do remontu

20.09.2019
Drogi do remontu

Przystępujemy do remontu kolejnych dróg gminnych. Umowy z wykonawcami zostały podpisane, drogowcy rozpoczęli już prace w terenie.

Pracom modernizacyjnym poddanych zostanie łącznie pięć odcinków dróg: dwa w Niedźwiedzy, trzy w Maszkienicach oraz jeden w Łoniowej.

Droga Sufczyn Rajsko z dofinansowaniem ze środków Funduszu Dróg Samorządowych

6.09.2019
Droga Sufczyn Rajsko z dofinansowaniem ze środków Funduszu Dróg Samorządowych

30 sierpnia br. prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki zatwierdził listy zadań przeznaczonych do dofinansowania ze środków Funduszu Dróg Samorządowych w 2019 roku, wśród nich znalazła się gmina Dębno.

Postęp prac w Porąbce Uszewskiej

5.09.2019
Postęp prac w Porąbce Uszewskiej

Teren przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Władysława Reymonta w Porąbce Uszewskiej zmienia swoje oblicze. Od połowy lipca trwają tam bowiem intensywne prace budowlane przy przebudowie boiska wielofunkcyjnego.

Kapliczka św. Stanisława BM doczekała się remontu

5.09.2019
Kapliczka św. Stanisława BM doczekała się remontu

Za zgodą Małopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Dołach rozpoczął się wyczekiwany remont przydrożnej figury św. Stanisława BM z 1851 r. Renowacja jest możliwa dzięki pozyskaniu przez gminę Dębno dotacji ze środków Województwa Małopolskiego w ramach konkursu Kapliczki Małopolski 2019.

[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ]