INWESTYCJE

Drukuj drukuj

Inwestycje w Gminie Dębno w trakcie realizacji

Strona główna » Inwestycje w Gminie Dębno w trakcie realizacji » Wznowiono prace przy budynku komunalnym w Dołach

Wznowiono prace przy budynku komunalnym w Dołach

23.09.2019
Wznowiono prace przy budynku komunalnym w Dołach

Po kilkumiesięcznej przerwie zostały wznowione prace przy wykończeniu budynku komunalnego w Dołach. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku zakład remontowo-budowlany BUDOLEX dokonał rozbiórki starego obiektu, a w jego miejscu powstał nowy. Aktualnie w budynku wykonane zostały prace związane z montażem stolarki okiennej i drzwiowej.

Zadanie zrealizowane zostało przez Firmę SEKO z siedzibą w Tymowej. Koszt realizacji wyniósł niemal 28 tys. zł.

W najbliższym czasie zaplanowaliśmy wykonanie dalszych robót budowlanych związanych ze sfinalizowaniem inwestycji. Zakres prac ma objąć m.in. wykonanie prac w obszarze przyziemia, wykonanie ścianek działowych, tynków i okładzin ściennych, jak również roboty instalacyjne w obszarze wodno-kanalizacyjnym, elektrycznym i C.O.  Obecnie trwa procedura przetargowa.

Celem inwestycji realizowanej dla potrzeb społeczności lokalnej w Dołach, jest stworzenie miejsca o odpowiednich standardach, w którym możliwa będzie organizacja spotkań oraz wydarzeń kulturalnych.

Wznowiono prace przy budynku komunalnym w Dołach

Wróć do inwestycji

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12