INWESTYCJE

Drukuj drukuj

Inwestycje w Gminie Dębno w trakcie realizacji

Strona główna » Inwestycje w Gminie Dębno w trakcie realizacji » Nowa sportowa inwestycja w naszej gminie

Nowa sportowa inwestycja w naszej gminie

25.07.2019
Nowa sportowa inwestycja w naszej gminie

W ubiegłym tygodniu ruszyły prace przy realizacji zadania: „Przebudowa wielofunkcyjnego boiska sportowego w Porąbce Uszewskiej”. Już jesienią mieszkańcy będą mogli korzystać z nowoczesnego obiektu do rekreacji.

W ramach przeprowadzonej modernizacji powstanie boisko do piłki nożnej oraz boisko wielofunkcyjne do gry w siatkówkę, koszykówkę i badmintona. Ponadto przewidujemy wykonanie bieżni i skoczni do skoku w dal.

Wykonawcą prac jest Przedsiębiorstwo TRANS-ART. Zadanie realizowane jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach projektu Małopolska Infrastruktura Rekreacyjno-Sportowa (MIRS). Kwota uzyskanego dofinansowania wynosi 136 tys. złotych. Natomiast całkowity przewidywany koszt wykonania inwestycji to ponad 370 tys. zł.

  

Nowa sportowa inwestycja w naszej gminie
Nowa sportowa inwestycja w naszej gminie

Wróć do inwestycji

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12