INWESTYCJE

Drukuj drukuj

Inwestycje w Gminie Dębno w trakcie realizacji

Strona główna » Inwestycje w Gminie Dębno w trakcie realizacji » Rusza budowa budynku komunalnego w Dołach

Rusza budowa budynku komunalnego w Dołach

11.07.2018
Rusza budowa budynku komunalnego w Dołach

Zakład Remontowo Budowlany BUDOLEX dokona rozbiórki istniejącego obiektu i przystąpi do budowy nowego budynku komunalnego na potrzeby społeczności lokalnej w Dołach. Samorząd już podpisał umowę z wykonawcą, który ma czas do końca października, aby uporać się z inwestycją.

Dzięki temu zadaniu budynek w centrum miejscowości Doły zmieni się nie do poznania. W obiekcie dotychczas działa m.in. wiejska świetlica, swoje miejsce spotkań mieli też tam również strażacy. Po zrealizowaniu całej inwestycji obiekt zyska nowy wygląd oraz funkcje użytkowe.

- Obecnie mieszkańcy Dołów nie mają miejsca na organizację spotkań i wydarzeń kulturalnych, które spełniałoby odpowiednie standardy. Zmieniamy to! - podkreśla wójt gminy Dębno Wiesław Kozłowski.
- Dzięki inwestycji powiększy się metraż obiektu, co pozwoli na komfortowe użytkowanie tego budynku. W ten projekt mocno zaangażowali się mieszkańcy i jestem przekonany, że po zakończeniu inwestycji, budynek będzie tętnił życiem.


Wróć do inwestycji

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12