INWESTYCJE

Drukuj drukuj

Inwestycje w Gminie Dębno w trakcie realizacji


Senior+ w Sufczynie

13.06.2018
Senior+ w Sufczynie

Gmina Dębno zyska kolejne przyjazne miejsce dla seniorów. Po Maszkienicach, przyszedł czas na Sufczyn. Tym razem dzięki modernizacji budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Sufczynie powstanie Klub Senior+. 

Jak podkreślają w Urzędzie Gminy Dębno, placówka zlokalizowana będzie w centrum miejscowości i zostanie kompleksowo przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.  

- W tym celu zaplanowano szereg rozwiązań funkcjonalnych, takich jak m.in. przebudowa schodów, dostosowanie łazienki do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz wyodrębnienie wszystkich pomieszczeń na parterze na I piętrze budynku. Będzie to przyjazne i komfortowe miejsce dla naszych seniorów - podkreśla wójt gminy Dębno Wiesław Kozłowski. 

Warto zaznaczyć, że samorząd gminy Dębno otrzymał na Klub Senior+ w Sufczynie dofinansowanie w wysokości 150 tys. zł. z Wieloletniego Programu Senior+.

 


Wróć do inwestycji

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12