INWESTYCJE

Drukuj drukuj

Inwestycje w Gminie Dębno w trakcie realizacji

Strona główna » Inwestycje w Gminie Dębno w trakcie realizacji » Ruszyła przebudowa dróg w Woli Dębińskiej

Ruszyła przebudowa dróg w Woli Dębińskiej

30.04.2018
Ruszyła przebudowa dróg w Woli Dębińskiej

Jeszcze w tym roku trzy odcinki drogi w centrum Woli Dębińskiej zmienią się nie do poznania. Mowa o trasach Koło Wołka, Zajazie oraz Wola Dębińska-Zielona, które tworzą jeden ciąg komunikacyjny przecinający miejscowość. Wspomniane drogi zostaną poszerzone oraz wyposażone w szeroki chodnik. Drogowcy już rozpoczęli prace.

Wartość inwestycji to blisko 2,5 miliona złotych, z czego gmina Dębno pozyskała na ten cel dofinansowanie z Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa w ramach Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019.

Pracami remontowo-modernizacyjnymi zajmuje się Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. z siedzibą w Jaśle, które wykonało już niezbędne prace geodezyjne i przygotowawcze pod budowę.

Na rozpoczęcie tych prac mieszkańcy czekali długie lata – podkreśla wójt Wiesław Kozłowski. – Mieszkańcy zyskają na bezpieczeństwie, a kierowcy będą mogli poruszać się po nowej nawierzchni. To niezwykle ważna inwestycja, ponieważ ten ciąg komunikacyjny zlokalizowany jest w sąsiedztwie szkoły i przedszkola.

Ruszyła przebudowa dróg w Woli Dębińskiej
Ruszyła przebudowa dróg w Woli Dębińskiej
Ruszyła przebudowa dróg w Woli Dębińskiej

Wróć do inwestycji

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12